| ronaldoismyheart a întrebat:

am un laptop Lenovo g550 are urmatoarea configuratie: 4gb ram placa video nVIDIA geforce procesor Intel dualcore de 2.1.
Am instalat pes 2013 si cand incep sa joc se inchide lpt de tot.....nu se incalzeste nu nimic numain jocuri cand intru sta vreun minut si se inchidethinking please HELPbig grinbig grinbig grin

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Jocul nu e compatibil cu laptopul tau dar poti incerca sa setezi jocul peste tot la LOW si poate va merge

| ronaldoismyheart explică (pentru lpavel):

Nu-i problema asta e la hight si n-are refresh n-are nimic da si la filme mi se inchide...ce sa aiba?