| roIntrebari a întrebat:

Am un Samsung galaxy j5 2015 care se încălzește extrem de tare doar după 5 minute de utilizare.Ce se poate intampla?

1 răspuns:
| HLucian a răspuns:

Salut. E de la baterie, il tii mult mai mult decat e necesar la incarcat? Poate ai neglijat asta si s-a cam dus bateria. Depinde insa si de cat timp il ai. Nu exclude nici aspectul cu fabricarea. Poate are defect din fabrica. Presupun ca inca mai ai garantie la el. Mergi in garantie.