| MareleD a întrebat:

Hei TPU,as dori cateva recomandari cu calculatoare bune nu imi pasa daca trebuie sa il asamblez pe bucati,atata timp cat e foarte performant nu conteaza pretul,dar il vreau complet mouse, monitor etc... dar nu conteaza daca e gata facuta unitatea sau trebuie sa pun piesele pe bucati.

Cea mai buna sugestie primeste funda!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Sa-l stapinesti sanatos!winking

| NinjaEddy02 a răspuns:

Ha-ha simplu eu zic ca cel mai simplu este se te duci la Altex si sati cumperi un calculator is cele mai bune!
uite aici:http://www.altex.ro/produse-it ai aici monitoare boxe si etc. FUNDA!