| Rareş_Alessio_Boboc_1999 a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa imi cumpar jocul Overwatch pentru ps4, pot sa il joc chiar daca nu am abonament ps plus?

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

Salut, nu, nu poti. Pentru orice joc online ai nevoie de PS+ (cu exceptia celor gratuite), Overwatch nefiind gratuit, are nevoie de PS+ pentru a fi jucat online (si daca nu ma insel, este exclusiv online). Sunt reduceri dese la abonament, ia-ti pe 1 an merita, la reducere este 202 RON de regula, a fost si la 180 si ceva de curand. Primesti gratuit 2 jocuri lunare (unele chiar interesante, dar majoritatea indie), 10 GB pentru salvari in cloud (deci daca iti resetezi consola, vei putea continua de unde ai ramas) + alte discounturi si chestii gratuite. In opinia mea, merita.