| enerky a întrebat:

Hei TPU as vreau si eu niste jocuri pentru pc am placa video de 1250(nVIDIA geforce 8600 gt 1 gb si 250 de la placa de baza)
procesor Intel(R) dual core E6550 2.33ghz 2 gb ram multumesc anticipat

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ai pe draq, n-ai nici un 1250. Oricum 8600 GT era ceva de ea in 2007, acuma e praf si pulbere. Daca ai versiunea cu 1 GB de memorie, probabil ca War Thunder o sa mearga acceptabil pe low/medium. Si World of Tanks ar trebui sa se miste decent.