| VastoLorde18 a întrebat:

Ce jocuri recomandati pentru 3 GB RAM, procesor Intel dual core 1.9 GHz si placa video GMA 4500M?(1GB)?

6 răspunsuri:
| VastoLorde18 explică:

As schimba dar un procesor care sa merite si o placa decenta necesita si o alta placa de baza si ajung sa dau mai mult asa ...momentan strang pentru un pc(asta e laptop din 2008).

| anonim_4396 a răspuns (pentru VastoLorde18):

Pai e si mai rau daca e laptop. Oricum, parerea mea e ca mai bine i-ati un PS4 si 6 ani cel putin de acum incolo nu ai treaba, joci ce vrei si timp de vreo 3 joci si cum se joaca pe pc la ultra. Ma rog, faci ce vrei, asta e parerea mea. Bafta! Funda?

| alecs4u a răspuns:

Assassin's Creed Black Flag, Crysis 3, Battlefield 4, Need for Speed Rivals, Gta V(cand aparehappy ), Medal Of Honor, Call Of Duty Ghost, Call of Duty Black Ops 1 si 2...etc

| VastoLorde18 explică (pentru alecs4u):

Tu chiar ai citit specificatiile? Eu rulez la minim jocuri gen x-man origins wolverine 2009 si vrei sa joc ce ai zis tu?

| alecs4u a răspuns (pentru VastoLorde18):

Schimba-ti placa video si le poti juca happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru alecs4u):

Ar trebui sa-si schimbe multe. Are 3GB RAM (in ziua de astazi e putin, sa bage 6 cel putin), procesorul de 1, 9 GHZ e naspa rau. Trebuie sa bage bani in PC-ul ala.