| narutolover1 a întrebat:

Hei TPU, ce memorie ar trebui sa aiba un calculator pentru a juca jocuri bune pe el? ( gen outlast, gta4-5). Vreau sa imi cumpar pc nou si nu stiu cati rami ar trebui sa aibe..nu vreau sa radeti, chiar nu le am cu astea..imi puteti raspunde va rog? Dau funda

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

8 gigi, dar problema nu e de ram. Zi mai bine de ce buget dispui si mai discutam. Degeaba ai o tona de ram daca iti iei o placa video de toata jena. Uite o idee de sistem decent si la un pret rezonabil - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1213959/