| TrixieGenEMOKID a întrebat:

Hei TPU :d. eu am downloadat mt2 osiris. si dupa ce l-am instalat mi-a dat eroare..nu stiti care ar putea fi cauza? Pe site mai scria ca daca nu ne merge jocul sa-l configuram dupa computerele noastre. va rog ziceti-mi happy. da funda.

Răspuns Câştigător
| Adriana_Enache_1975 a răspuns:

Si eu (Marius) joc mt2 hot style si mi-a aparut eroare dupa o vreme de la descarcare, dar l-am sters dupa care l-am descarcat din nou si mi-a mers. Poate asta e rezolvarea problemei si in cazul tau.