| thanos a întrebat:

Hei TPU

de ce unele videouri naspa si plictisitoare de pe youtube au sute de mii de vizionari si al meu nu are nici macar 100 si eu consider ca este un video care ar merita cel putin 10 mii dew vizionari

videoul meu= http://www.youtube.com/watch?v=W78SIeXp6qo

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ar merita pentru ca ce? Ai luat niste montaje din alte parti si le-ai lipit? View-uri face continutul original sau aiurelile de genul asta promovate prin alte parti agresiv si cu spam pe anumite cuvinte cheie, nu gata ai pus un clip pe YT si ai facut view-uri.
Bine, se poate si sa pui un clip sa faca view-uri, dar sa fie ceva ce cauta lumea. De exemplu am pus un unboxing la un fish finder wireless cumparat din China facut de mine si are pe la vreo 35k views cred. Nu am urmarit in mod special ce se intimpla cu el, nu imi pasa de cite view-uri fac chestiile pe care le las la public pe YT.

| CVane a răspuns:

Stii sunt MULTE, MULTE alte persoana cu materiale interesante care nu primesc atentia necesara. ''LVL 1'LVL 2'LVL 3'...LVL 55523'' Incepi de jos si duap ajungi sus. Desigur ai nevoie de reclama, insa iti recomand sa pui si tu un titlul adecvat, atragator Nu ''By...''