| fundita95 a întrebat:

Hei TPU, de unde pot invata totul despre functionarea unui pc? Nu ma refer la chestii de baza cum ar fi asamblarea lui sau ce componente sunt compatibile intre ele, vreau sa stiu exact ce se intampla in pc, in fiecare componenta a sa! As prefera ca informatia sa fie in romana! Multumesc!

1 răspuns:
| teajutcumpot a răspuns:

Salut! Forumul celor de la PCGarage are tot felul de informatii, s-ar putea sa gasesti si ce anume cauti!

Daca nu, iti recomand sa inveti mai bine engleza si sa te uiti pe Youtube, vei gasi absolut tot ce ai nevoie prezentat intr-un format foarte usor de invatat!

Succes!

Cu drag.