| anonim_4396 a întrebat:

Este vorba despre un joc, sweet flirt. Am 2 intrebari. Dau fundita. laughing
-prima este : Cand apare episodul 9 la romana?
-iar a doua: Nu am afinitate prea mare la niciun baiat. LA inceput am avut la Castiel, dar a parut Lysandre si am vrut sa cresc l'o'm cu el. Dar nu am reusit decat sa inrautatesc. La Castiel am afinitate 20, din 85 cat am avut. Iar la Lysandre am 0 sau - ceva. Iar la finalul episodelor nu prea primesc poze. Merita sa reiau povestea de la ep. 5 ca sa fac l'o'm cu Lysandre? Sunt la ep 8.
Funda.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam în aceeași situație sunt și eu, doar că sunt la ep 7 și la mine e mult, dar mult mai rău rolling on the floor). La Castiel am afinitate - 100, la Lysandre -59, iar la Nathaniel 26, cel mai mult laughing, bine exceptândul pe Ken la care am 86. Sincer și eu aș vrea să iau toate episoadele de la început, însă mi-ar lua încă 3, 4 luni având în vedere că P.A sunt doar 10 pe zi. Iar cât despre poze nici eu nu am prea multe. însă am zis că poate pe parcursul episoadelor următoare o să încerc să rezolv situația. Bye! :*

| ღCARMELAღ a răspuns:

Episodul 9 a aparut iar la a doua intrebare cred ca da depinde si de ce vrei tu.

| anonim_4396 explică (pentru ღCARMELAღ):

Pe data cand am postat intrebarea episodul nu a aparut. happy