| Dannielutsa a întrebat:

Eu am telefon Samsung galaxy young cu androidul 4.1.2 (jelly bean). As vrea si eu un hack care sa functioneze pentru jocul subway surfers. Am incercat mai multe, dar tot ce am reusit sa fac a fost sa iau multi virusi pe telefon. Raspunsul cel mai util va primi funda. Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista hack functional pentru versiunea de pe play store. Poti descarca o versiune modificata a jocului cu monede si chei nelimitate dar nu te va lasa sa te loghezi cu fb si sa postezi scoruri.