| anonim_4396 a întrebat:

Eu fac server pe aternos si ma joc cu prieteni minecraft survival.
Cum pot sa bag o setare in server sau sa bag un plugin in care sa nu ii lase pe respectivii cu care sa ma joc sa isi bage x ray sau hackuri din astea?

7 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Trebuie sa te pricepi la scripting, sau iei direct un script si il bagi, posibil sa gasesti pe Youtube tutoriale despre cum sa-l introduci.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu123432):

Ajuta-ma tu te rog mult.

| ovidiu123432 a răspuns (pentru anonim_4396):

E mult de explicat si din spus nu poti intelege, nu am experienta in scipting dar stiu ca asta trebuie.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu123432):

Off......Si ma lasi asa? De unde sa stiu eu cum se face? Daca tot spusasi acum si ajuta-ma!

| ovidiu123432 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am mai zis ca nici eu nu ma pricep la scripting, daca as sti te-as ajuta, eu doar ti-am zis de ce ai nevoie si cam unde ai gasi.

| anonim_4396 explică (pentru ovidiu123432):

Păi si cum sa caut pe Youtube?

| ovidiu123432 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ex "anti cheat script"