| george_3250 a întrebat:

Hei TPU, ieri am gasit un site care avea o eroare de stoc si mi-am comandat multe jocuri si o consola deoarece la pret scria 0.00 lei.Cand imi vine curierul acasa o sa imi ceara bani(inafara de cei pentru el)? Adica sa stiu, ca daca imi cere sa ii arat email-urile in care imi zice ca produsele comandate costa 0.00 lei.

Răspuns Câştigător
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Ii arati email-ul, dar nu cred ca o sa iti ceara banii, daca ii cere refuzi curierul si platesti doar transportul (21 lei). P.S: Am comandat si eu de acolo, in valoare de 30-35 milioane laughing.

2 răspunsuri:
| AndrEey007 a răspuns:

La ce site, spune-mi ca sa vad