| PaulPyRaTu a întrebat:

Ieri am instalat yahoo messenger 11. 5 si nu ma mai lasat sa intru.Imi dadea o eroare:We can't sing you to yahoo! ..Blba bla si am apasat pe troubleshoot.Si acolo mi-a verificat alea si mi-o zistongueossible with secure HTTP connection (HTTPS)
Test link:https://login.yahoo.com/
si asa mai departe... CE FAC?

1 răspuns:
| BubulinaBubu a răspuns:

1:poate ai gresit id sau parola. 2:daca tot nu merge stergel si reinstaleazal. 3:daca nu merge ai o problema cu windouwsu deci dai restart la windows. 4:daca nu merge nu mai incerca nimic si intra pe www.yahoo.com si acolo merge sa intri pe mess:cu placere.acum:FUNDA!