| PepsyTwyst a întrebat:

Hei TPU, imi puteti spune si mie cateva jocuri sa joc cu prietenii online (in afara de Metin2 si Counter-Strike)? Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cristi_Hordila_1991 a răspuns:

League of legends
World of warcraft
NFS World
World of tanks
O sa apara in curand GTA V online pentru pc
Depinde ce iti place

4 răspunsuri:
| WHITE99 a răspuns:

SA-MP
Halo Custom Edition

| Machinel a răspuns:

Iti recomand:
1. Lost Saga Europa, tocmai s-a terminat CBT(Closed Beta Test) si se va deschide OBT(Open Beta Test)undeva in urmatoarele zile.
Crede-ma e super misto jocul.
2.Battle Field Heroes, un shooter multiplayer de 100 de ori mai fain decat CS-ul.
3. Might And Magic Duel Of Campions(MMDOC),un joc cu carti gen Yu-Gi-Oh sau Duel Master, foarte fain, strategic, in care nu ai cum sa te plictisesti.
Eu astea le joc, pe langa Metin2.

| Machinel a răspuns:

Iti recomand:
1. Lost Saga Europa, tocmai s-a terminat CBT(Closed Beta Test) si se va deschide OBT(Open Beta Test)undeva in urmatoarele zile.
Crede-ma e super misto jocul.
2.Battle Field Heroes, un shooter multiplayer de 100 de ori mai fain decat CS-ul.
3. Might And Magic Duel Of Campions(MMDOC), un joc cu carti gen Yu-Gi-Oh sau Duel Master, foarte fain, strategic, in care nu ai cum sa te plictisesti.
4.Vindictus Europe, un MMORPG care face praf orice alt mmo.Esti dinamic, grafica buna, gampley excelent, batalie real time.
Eu astea le joc, pe langa Metin2.

| PepsyTwyst explică (pentru Machinel):

Mersi pentru jocuri