| anonim_4396 a întrebat:

imi puteti spune si mie un metin fara donatii si fara 6/7? Sa fie lvl maxim 105 pana in 155

Răspuns Câştigător
| VladVladut1998 a răspuns:

Eu azi m-am apucat de un metin max lvl 105 Metin2 TEC. Sper sa iti placa.
Bafta

| Dennis12 a răspuns (pentru VladVladut1998):

Multumesc

| Dennis12 a răspuns (pentru VladVladut1998):

Hm... l-am incercat. dar nu e destul de frumos. altceva?

| anonim_4396 explică (pentru Dennis12):

Pai inca se lucreaza la el deci nu e chiar gata mie unul imi place ii mai bun decat hamer

| VladVladut1998 a răspuns (pentru Dennis12):

Uite alt metin daca nu iti place acela acesta mai este in lucru http://metin2hellreverse.fzn.ro/

| Dennis12 a răspuns (pentru VladVladut1998):

E urat. nu stii cumva unul de 155? dar dupa cum am spus FARA DONATII SI FARA 6/7

| VladVladut1998 a răspuns (pentru Dennis12):

Pai incearca TEC am zis si mai sus e fain nu faci ITM usor adica bonusurile iti intra full destul de greu daca iti iei de pe site nu are bonusuri mai mari ca in joc dar sunt scumpe si nu cred ca ee cineva care are. Mie unul imi place si joc doar de 1 saptamana. Daca te hotarasti sa il joci uite aici Linku-l : http://www.metin2tec.com/. Si nu nu stiu alt metin de 155 scuze. Tu decizi.

7 răspunsuri:
| boxele12 a răspuns:

Metin2Fun! Intra si ai sa vezi ce distractie o sa ai alaturi de prieteni tai!