| TeQui a întrebat:

imi trebuie un program pentru editat un videoclip. in afara de movie maker, unul care sa poata taia parti din videoclip, sa pot pune muzica pe fundal, si daca se poate sa mareasca viteza la videoclip acolo unde vreau. As vrea sa fie si usor de folosit, dau FUNDA! PS: Movie Maker am incercat, dar :l acum s-a instalat varianta aia noua nu stiu de ce,, si nici nu stiu cum sa fac sa intru in editare cu videoclipul. nu pot decat sa il privesc in movie maker.

1 răspuns:
| BuGhy666 a răspuns:

Eu unul folosesc SonyVegas 11 pentru montaje complicate.(aprox 3 ore la 2 min de edit) dar poti folosi cyberlink powerdirector