| mysterhope a întrebat:

Imi va merge gta 4 pe pcul asta:procesor AMD Athlon II X2, placa cideo AMD HD 6570 1gb 128 biti si 6 gb ram ddr3? si daca imi va merge la ce grafici imi va merge (mici, medii, maxime) va rog!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Probabil pe mediu. Calculatorul e OK, GTA 4 e o mizerie pe PC, asta e problema.

| mysterhope explică (pentru KodrutZ):

MShappy pai o sa incerc sal cumpar de undeva nu vreau sa-l iau dupe net, am un prieten care si la cumparat si merge ok si pe PCwinking mizerie adica?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

GTA 4 a fost facut pentru PlayStation si XBox 360, au stat vreo 8 luni pina sa il lanseze si pentru PC, si nu au facut portarea ca lumea. Poti sa ai supercalculatorul lui dumnezo', ca tot o sa se mai innece si o sa aiba diverse probleme din cauza ca e facut prost.

| Uchida a răspuns:

1. Intri aici : http://www.game-debate.com/....../index.php
2. O sa apara undeva pe la mijloc nistee chenare unde selectezi ce tip de procesor ai si alealalte, daca e laptop sau nu...
Si daca vreo data vrei sa vezi daca iti merge vreun joc intri pe www.game-debate.com;)!