| anonim_4396 a întrebat:

Intrați pe acest link: http://m.emag.ro/......D15G92BBM/
uitati-va la specificații si spuneți-mi cum ar merge GTA 5 pe el?
Adica daca s-ar bloca?, Câte FPS ar avea?, Daca dupa aia Mi-ar mai rămâne memorie pe el?
Cum îmi va merge?

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Salut. Laptop-ul este unul bun, ti-l recomand cu incredere, avand in vedere oferta. GTA 5 iti va merge cam in 50 fps-uri, iti va merge bine avand in vedere ca ai si 8 GB RAM. E o alegere buna. Sa-l stapanesti sanatos daca il cumperi.

| anonim_4396 explică (pentru Gonrax):

Mulțumesc!
Dar cum sa fac sa aibă 1tb?
Si de ce 50 FPS-URI?
Eu as vrea in 60.
Cum sa fac asta?

| HLucian a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vrei sa aiba si Hard disk..esti nevoit sa alegi un alt model de laptop. Te sfatuiesc sa alegi un model doar cu Hard Disk si ulterior sa-i pui tu un SSD daca iti doresti. Asta ar fi sfatul meu.

8 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Cu acest preț îți faci un pc "monstru".
Dar mă rog

| anonim_4396 explică (pentru Gonrax):

Pai fa-mi tu un pc pe piese!
Sa nu fie gaming, sa aibă 16gb Ram, sa aibă maximul de FPS-URI, sa aibă 1tb, sa aibă grafica foarte buna, sa meargă GTA 5, FIFA 17 etc., foarte bine pe el, si sa se încadreze in 30 de milioane!

| Gonrax a răspuns (pentru anonim_4396):

"Sa nu fie de gaming"
"Sa mearga GTA 5, FIFA 17"
Pai tu vrei gaming sau nu?

| anonim_4396 explică (pentru Gonrax):

Vreau sa meargă jocurile alea pe el!
Sunt PC-uri are nu sunt gaming si merg foarte bine jocurile pe ele!
Deci nu vreau gaming!

| anonim_4396 explică (pentru Gonrax):

Mersi!