| Bizzle a întrebat:

Joc Gta San Andreas happy. Si am mici probleme la o misiune big grin. Stiti misiunea aceea, cand esti cu Big Smoke pe o motocicleta si trebuie sa omori 4 Gangsteri de pe un tren pana ajunge la un pod. Am tot incercat sa o fac de vreo 7-8 ori si ori ramane 1 care e viu sau 3 sau 2. Pur si simplu nu-i poate omori. Dar am m-ai facut misiunea mai demult, doar ca nu mai stiu exact cum sa fac. Niste indicatii? Multumesc! Funda big grin!

Răspuns Câştigător
| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns:

Trebuie sa depasesti trenul pentru ca in prima curba este o zona in care te urci pe o casa, langa un pod, si apoi urci cu motorul pe tren! Daca bu reusesti incearca sa sta langa tren.Eu asa am facut-o de vreo 10 ori! PS: Locul e la inceputul misiunii, prima curba, pe partea stanga! Bafta!