| Al3xUtZu08 a întrebat:

Mi-am descarcat .NET Framework 2.0 insa cand dau click pe el sa il instalez se incarca o chestie imi apare sa dau Next iar dupa cand sa se instaleze zice ca il am deja instalat in sistemul de operare sau ceva de genu. Plss puteti sa ma ajutati?Fundita!big grin

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Pai dc vrei sa il instalezi iar daca il ai tin sa te anunt ca windows 7 vine cu netframework 2.0 preinstalat

1 răspuns:
| Al3xUtZu08 explică:

Da dar trebuie pentru un hack si zice ca e deja instalat, iar hackul tot nu merge...