| EmmEmma a întrebat:

Hei TPU mi-am facut un cont pe facebook si nu stiu de ce nu merge,adica imi tot cere numarul de telefon sa vada daca e contul meu,dar eu nu mi-am scris numarul de telefon la setarile contultu, am intrat si am stat 30 de minute dupa care mi-a cerut sa ma autentific si mi-a aratat tampenia aia, acum ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Pune nr de telefon!
Si ai sa primesti un cod, pe care il bagi acolo!
Atat, nu se intampla nimic, este pentru securitatea contului tau!

Răspuns utilizator avertizat
| Pitik_Adda_1992 a răspuns:

Hei TPU mi-am facut un cont pe facebook si nu stiu de ce nu merge, adica imi tot cere numarul de telefon sa vada daca e contul meu, dar eu nu mai am acel numar care e acolo