| Dios_Andrei_1995 a întrebat:

Mi-am sters contul de imvu si... Dupa cateva zile l-am vrut inapoi. Cand sa deschid mesajul ca sa imi recuperez contul aparea : We're sorry, but we're unable to restore your IMVU account at this time.
Stiti cum pot sa-l recuperez inapoi? [ Prin alta cale? ] FUNDA.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

''Ne pare rău, dar suntem în imposibilitatea de a restaura contul IMVU în acest moment''.
Nu se mai poate recupera contul tau! Au trecut mai mult de 2 zile de cad ti-ai sters contul si puteai sa-l recuperezi.Iti faci altul nou.
Succes!

| Dios_Andrei_1995 explică (pentru neluL):

Off. Mersi.

| neluL a răspuns (pentru Dios_Andrei_1995):

Cu placere! bye, bye wave