| AlleshiaBy a întrebat:

:* Nu imi mai merge sonoru la pc-ul meu si nu stiu de ce.Credeti ca din vina unui program adica sonoru meu avea momente de cateva ore cand se auzea ff incet dar a doua zi isi revenea dar acum nu'si mai revine, si inainte de asta tot imi zicea ca compu e plin. dupa ce am sters chesti ca nu ma ajutaucrying(plss

Răspuns Câştigător
| Darko18 a răspuns:

Buna, placa de sunet s-a stricat... nu o sa iti mearga nici daca stergi tot din comp. doar sa cumperi alta placa de sunet. nu costa foarte mult (am vazut eu ceva in flanco. pana in 35 ron )