| Daniel_MCsiilk_2000 a întrebat:

Hei TPU nu inteleg am telefon Samsung galaxy S plus si cand sa instalez clash of clans imi zice dizpozitivul dvs nu este compatibil cu aceasta versiune! ajutati-ma va rog frumos! chiar vreau sa joc clash of clans!

2 răspunsuri:
| Anghel_Elena_1995 a răspuns:

Buna, daca primesti un răspuns de genu', inseamna ca jocul este prea mare sau telefonul tau foloseste o versiune mai veche Android, deci pentru a-l putea descărca iti trebuie telefon mai bun, mai nou.

| Daniel_MCsiilk_2000 explică (pentru Anghel_Elena_1995):

Nu pot chiar sa ii fac nimic? Atunci poti sa-mi dai cateva jocuri gen clash of clans sa fie exact ca el sti? Multumesc Anticipat!