| Noxed a întrebat:

HEi TPU!tongue vreau sa joc minecraft si mi-am facut cont si cand bag username si password imi da un scris lung rosu si scrie play offline si try again ce pot sa fac sa ma loghez sau dati-mi si mie un cont cu care ma pot loga sau faceti-mi unu cum vreti voi dar spuneti-mi ce trebuie sa fac imi scrie asa:
301 moved permanently

Răspuns Câştigător
| AngelMuscleman a răspuns:

Descarcal de aici http://www.gamefiles.de/......raftsp_exe

| Noxed explică (pentru AngelMuscleman):

Da dar acum cand intru pe un server imi da asa :
internal exception: java.net socketexception: Connection reset acum ce mai trebuie sa fac

| Noxed explică (pentru AngelMuscleman):

Imi da cand intru pe servere ceva cu java.net connection reset acum ce trebuie sa fac?