| sk8erGurlRuxy a întrebat:

Paste fericit tuturor! Am o intrebare: eu joc cs 1.6 lanT final, si uneori, cand intru pe server, ma da afara din joc si imi zice ca am pingul prea mare... Ce inseamna "ping"? Va rog, fara comentarii urate de genul "vai, ce proasta esti..nu stii ce e pingul". Multumesc frumos! Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Razex12 a răspuns:

Pingul e de la internet, conexiunea e proasta, iar la serverele de cs e o limita, daca trece pingul de 450(de exemplu) primesti kick automat.Ideea e sa il ai cat mai mai mic.Bafta!

1 răspuns: