| CrystalMaiden a întrebat:

Hei TPU recent (saptamana asta ) am facut un canal de youtube.Despe ce este vorba pai simplu gaming si cam orice legat de asta :) sunt incepatoare de abia zilele astea am pus primul gameplay as avea nevoie de ceva pareri si publicitate nu prea fac recama pe fb gups si bla bla pentru ca Hateri... :)) Oricum astept parerile voaste https://www.youtube.com/channel/UC_4WzATbSqvAcGI6BJR1thQ Multumesc mult pentru ajutor.

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Ți-am dat like că ești frumoasă.

| FuriaGogoasei a răspuns:

1. Tu trebuie sa cunosti jocul aproape de perfectie cand faci un gameplay
2. Nu esti coerenta in vorbire, nu folosesti un limbaj prea placut pentru timpan
3. Cat mai multe informatii despre joc pentru cei care vizualizeaza

| CrystalMaiden explică (pentru FuriaGogoasei):

1.M-am gandit ca ar fi fain sa joc jocul pentru prima data cand ii fac gameplay adica ar parea cam naspa sa il fi terminat de nu stiu cate ori
2 sunt sasaitalaughing incerc sa rezolv si eh ii primul video am track sper sa treaca
3.Da ar fi chiar util dar tot trackul e de vina
Ms mult pentru sfaturi

| FuriaGogoasei a răspuns (pentru CrystalMaiden):

Pai in cazul asta trebuie sa alegi ce vrei sa faci :
1. Sa arati lumii cum se joaca
2. Sa descoperi jocul odata cu cel care vizioneaza clipul

Spor la treaba!