| AndreisiMaicum a întrebat:

Hei, TPU stie careva dintre voi un joc mai....economic? Cum sa spun, m-am saturat de jocuri cu impuscaturi zombii etc si nu stiu as vrea ceva mai pasnic daca pot sa zic asa.O combinatie intre Minecraft(cu o grafica mai buna) + Dayz sau ceva pe acolo + SimCity nu stiu daca exista. Daca va ajuta, ceva in care imi pot vedea personajul 3RD person dar sa-mi pot construii eu ferma case stiti voi. ceva care sa ocupe timpul (merge si FirstPerson 2ND person etC) si daca are ceva aventura. Cred ca cer cam mult dar daca stie cineva va rog sa-mi spuneti sau macar ceva asemanator cu ce am scris aici.

3 răspunsuri:
| kovacskriszti a răspuns:

Sims 3

| Mateescu_Catalin_1975 a răspuns:

Poti juca minecraft dar iti iei resource packuri sa se vada mai bine (cauta pe net cum se descarca un resource pack)

| TheCostumeCat a răspuns:

Brother :A tale of two sons; Prince of Persia cel din 2008; AA si cel mai bine Everquest Landmark!