| dracutza a întrebat:

Stie unul dintre voi jocul star stable?
daca da vreau sa platesc ca sa fiu star rider, dar nu stiu daca iti ia toti banii de pe card!
va rog raspundeti-mi la intrebare daca platesc imi ia toti banii de pe card?

3 răspunsuri:
| Mirellusha a răspuns:

Bine-nțeles că nu-ți ia toți banii laughing)
Îți ia doar suma pe care ai ales-o.
Poate să fie și TVA, adică plătești cu 1 euro mai mult, eu știu...
Că dacă cineva ar avea 2000 de euro, și alege să plătească cu 60, nu o să-i ia toți 2000. Ar fi o hoție.
Apropo:
În Star Stable eu sunt Leia Candlebell happy Mă poți adăuga în lista de prieteni. Tu cum te numești?

| dracutza explică (pentru Mirellusha):

Francesca Wolfforest si mersi pentru ajutor dar tu ai platit vreo data?

| Mirellusha a răspuns (pentru dracutza):

Eu platesc doar cu mobilul. Si cu telefonul stiu ca imi ia un 0, 13 euro mereu, un fel de taxa happy