| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, stiu ca suna cam stupid dar am si eu o intrebare in legatura cu jocul "Minecraft":
E mai bine sa cumpar direct jocul de pe minecraft.net sau gif code-ul tot de pe acelasi site; costa la fel dar stiu ca unii au probleme si le da eroare sau nu stiu ce si nu pot descarca si am mai inteles ca daca ai cumpara minecraft ai primi email cum ca jocul a fost activat/facut premium etc. Tarziu gen 1 luna, si la gifcode in doar 1 zi.

Răspuns Câştigător
| RazvanGRS a răspuns:

Pareream mea este sa il cumperi din alta parte dar varianta cu codul mi se pare o idee buna

| anonim_4396 explică (pentru RazvanGRS):

Multumesc razvan mi-ai fost de mare folos, ai funda de la mine:-)

| RazvanGRS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce, si eu iti multumesc happy