| LaLaXsOnG a întrebat:

vreau sa imi descarc un joc big grinragonSoul : imi puteti spune daca are virusi? Si imi puteti spune cum se joaca?

Răspuns Câştigător
| WoKy a răspuns:

Nu are virusi si iti spun din propria experienta...e ceva gen metin numai ca nu e metin si e compliat.Adica, stai in medie cam 1 ora sa ajungi la lvl 10 poate si mai mult...si e greu sa-ti faci arme bani faci doar din misiuni care sunt "grele" in sensul ca ai mult de mers.Te trimite dintr-un capat al hartii in celalalt doar ca sa omori niste iepuri sau niste gaini nebune
Mi se pare un joc prostesc+ ca pierzi mult timp pe el
Sfat- nu te apuca de asa ceva, traiesteti viata, du-te la femei/baieti fumeaza, bea, nu are rost sa joci o asa porcarie
FUNDA?! big grin