| Adelacamelia12 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu imi intra obiectele de la Sims 3 in joc. Hainele si coafurile mi se descarca si imi intra in joc, dar obiectele nu apar in joc...Ce pot face in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Trebuie sa te asiguri ca obiectele sunt de acelasi tip cu hainele si cu coafurile tale. De obicei acest tip e "sim3pack" (pentru Sims 3), daca obiectele sunt de tip "package" e foarte posibil sa nu iti mearga. Iti sugerez sa cauti pe net un site de unde poti sa iei obiecte de tip "sim3pack". Din nefericire, nu cunosc unul sa ti-l recomant. sad

| Adelacamelia12 explică (pentru Ironwin):

Hainele si coafurile le descarc de aici https://www.thesimsresource.com si am incercat si cu obiectele darnu merge, am cautat si pe alte site-uri si e la fel...

1 răspuns: