| hiDDenBoY a întrebat:

Vreau un metin :
-rate 1000%
-otel si batalie la magazin din care sa se evolueze din batalie:ex. triton,,,, demonica si sa se faca usor
-lv max. 250
-sa cresti repede
-sa faci bani repede

Răspuns Câştigător
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Uite : Metin2 energy faci bani si cresti imediat.

4 răspunsuri:
| iuss12345 a răspuns:

Metin2 epical

| Claudiu1995 a răspuns:

Salut floor! Explosim2 Metin lvl maxim 200 si are toate evoluaraile tot sertul se poate evolua este un servar foarte misto eu joc pe el daca te apuci intra pe regatul rosu numele meu este Marone!

| SilviuRobert95 a răspuns:

Eu stiu doar un metin pvp totul e la magazin ai nivel 249 la inceput si tu doar trebuie sa iti cumperi si sa iti bonusezi itemele. hammermetin2