| Emma198 a întrebat:

Hei. Vreau si eu niste jocuri download cu anime, japoneze 3D. Cel care imi da unu' care imi place, primeste funda.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Echo of Soul, Elsword, Wizard 101, Diesta online, Aura kingdom, Inspirit, Ether Saga Odyssey, Lucent Heart, Dragon nest, Fly For Fun, Cloud Nine, Scarlet Blade, Ragnarok Online 2, Asda Global.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! ^^

urmareste video-ul acesta si descarca danganronpa :P Este si un anime (pe care ti-l recomand. Mi-a placut foarte mult), danganronpa the animation, bazat pe aceeasi poveste ca si in joc

https://www.youtube.com/watch?v=JsZXupDTrRA