| LoloSkate a întrebat:

Am o mare problema. Am avut un cont de un joc..jocul fiind woozworld. Am renuntat insa un timp la acest joc, iar cand am vrut, acum de curand, sa reintru in cont, uitasem parola. Am incercat sa imi recapat parola, dar eu imi facusem un email special pentru joc, pe care nu intru decat daca vreau sa ma conectez in woozworld. Ei bine, cand am vrut sa imi recapat parola mi-a spus :,, Ai fost deconectat prea mult timp, te rog sa iti creezi alt cont" sau ceva de genul asta. Adica nu am intrat de mult. Ce fac acum? Nu pot sa intru in joc, pentru ca, teoretic, nu mai am email!?. Daca aveti vreo idee, daca credeti ca pot face ceva, ajutati-ma, va rog.
P.s : Nu imi pot face alt cont, deoarece pe contul despre care vorbesc m-am jucat 4 ani. Si nu vreau sa pierd tot.
Multumesc, Funda!

Răspuns Câştigător
| KrissiBăă a răspuns:

Dacă acel e-mail s-a sters fa altul exact la fel, așa toate mail-urile de recuperare se vor trimite pe cel nouwinking