| DdUuDdĂă a întrebat:

Heii! Am o prietena, care atunci cand intra pe facebook pe pc ii apare "conexiune nesigura", dar pe telefon poate intra. Stiti cumva ce are? Ca m-a intrebat pe mine si n-am stiut ce sa-i raspund! laughing O colega i-a zis ca s-ar putea sa îi fi spart cineva contul. eu habar nu am! Help. FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-i prietenei tale sa-si regleze data si ora la pc, apoi sa dea un restart si via facebook. Nu o sa-i mai apara! Data si ora le regleaza din dreapta jos de pe desktop ->systray.
Bafta!

| DdUuDdĂă explică (pentru neluL):

Mulțumesc! happy

| neluL a răspuns (pentru DdUuDdĂă):

Cu placere! bye, bye wave

| DdUuDdĂă explică (pentru neluL):

Byee! wave happy