| ViolettaMaria a întrebat:

Heii
Azi m-am apucat si eu de samp..si am o mare problema.
Pe orice server intru, imi cere o parola o.o
Ce parola? Nu m-am mai jucat pana acum samp
Mi-am pus numele meu sus, ma gandeam ca e pe nume de utilizator si cineva cu acelasi nume are un cont
Help, dau funda!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Incearca cu alt Nume.
Cand intri pe server pentru prima oara, acesta iti cere sa INTRODUCI o parola, adica iti faci cont cand introduci parola.

| AndreiX8 a răspuns:

Daca iti cere parola inainte sa intrii pe server (inainte sa ti se deschida jocul) si iti apare un lacat rosu in stanga numelui serverului inseamna ca serverul are o parola pusa.
Daca iti cere parola dupa ce ti se deschide jocul inseamna ca acel cont este deja inregistrat de altcineva.

| TonyXVM a răspuns:

HostName: Elite HGL Prison - Roleplay |0.3.7|28/12 - 18:00
Address: 195.178.102.228:7777
Players: 0 / 50
Ping: 15
Mode: E-PRP 0.0.1 [BETA]
Language: Romana