| IlegalSmile a întrebat:

Heii

Cum pot folosi Hamachi?
Adica vreau sa ma joc un metin cu hamachi si nu stiu cums a intru sa ma joc :|

Ps: De aici am descarcat hamachi : http://hamachi.en.softonic.com/

fundita ^^

2 răspunsuri:
| 4xFlash a răspuns:

Buna! Depinde de problema.
1.) Daca nu merge sa se conecteze ii dai X si te uiti jos e un cerc cu 3 puncte dai pe el si dai sa se conecteze.
2.) Daca vrei sa te conectezi la un servar cu hamachi dai click pe network (sus mai jos de X) si dai "join an existion network" scrii numele de la server si pass de la el.
3.) Daca vrei sa te intregistrezi pe server cauti ownerul si site-ul e exact ip-ul lui.
Sper ca te-am ajutat!

| AndreiSiAtat a răspuns:

Intrii in hamachi ii dai power si daca iti cere o parola ceva pui parola de la serveru de metin...bafta