| Ioanaaaa_5083 a întrebat:

Heii deci am o problema, am avut instalate toate simsurile 3 si la ceva timp imi aparuse la launcher o iconita pentru a updata jocul (stiu ca nu ar fi trebuit sa fac asta, dar din pacate am facut-o), dupa ce si-a facut update-ul nu ma mai lasat sa joc, mi s-a spus sa le reinstalez pe toate (ceea ce mi-aluat vreo doua ore) in fine le-am reinstalat si tot nu a mers sa joc, ceva nu e in regula si nu stiu ce, ma puteti ajuta? dau funda, multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| Anonymoos a răspuns:

Depinde ce update este cauta pe net: sims 3 update (care este) crack si downloadeaza-l si pune-l asa cum l-ai crackuit si pana acum.
Mie asa mi-a mers am avut aceeasi problema.
Sper ca te-am ajutat.Have a nice day!big grin

| Ioanaaaa_5083 explică (pentru Anonymoos):

Multumesc frumos!

| Anonymoos a răspuns (pentru Ioanaaaa_5083):

Ma bucur ca te-am ajutatwinking