| daladny a întrebat:

Heii!
Intrebarea este pentru jucatorii de pou happy
Sunt la levelul 30 si as vrea sa stiu si eu cum sa trec mai repede la nivele in afara sa joc jocuri, sal spal etc?
Dau funda daca ma ajutati :*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut nivelul 168 cu hack.

| aaaaa_8179 a răspuns:

Scuze dar nu ai cum...ii dai de mancare ....il ingrijesti il speli si joci jocuri, altfel nu poti trece la nivelul urmator. happy

| Jorah a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Sa mori tu? Pe cuvantul tau ca nu poti?, si daca iti arat 2 metode ce pierziwinking

| aaaaa_8179 a răspuns (pentru Jorah):

Ce ii cumperi haine sau te joci cu alti playeri? ....nu cred ca mai sunt alte metode... daca stii tu spune-le ca noi te ascultam happy

| Jorah a răspuns (pentru aaaaa_8179):

Exista hack. Si mai e o metoda destul de simpla care nu o divulg pentru ca am invatat-o si eu acum mult timp.

Ca alta treaba n-am, uitete cat xp faci cand te joci, faci foarte putin. Metoda mea e mult mai buna, doar ca ai nevoie de mai multi bani, nu cumperi haine, alte prostii.