| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Mai de mult mi-am pus la facebook sa poata vedea profilul meu,(poza de profil, coperta si altele) doar prietenii si prietenii prietenilor... cum as putea pune sa-l vada si cei care nu-s prieteni cu mine? Si sa poata da like la pozele mele, comm?

2 răspunsuri:
| Alleeeeeeee a răspuns:

Buna! Intri pe facebook si dai la "Setari de Confidentialitate" si la prima intrebare"Cine poate sa-mi vada lucrurile" Dai "Public" Sau."Prietenii Prietenilor"happy. Fundita?:p

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Alleeeeeeee):

Da, dar mie imi apare ca pot sa dau doar la prietenii prietenilor, iar cand cineva necunoscut intra pe profilul meu, nu poate sa-mi acceseze decat poza de coperta sad