| anonimabubulina a întrebat:

Heii, TPU spuneti-mi ce sa scriu la interesele mele si un status pe imvu, am lipsa de inspiratie plus de asta vreau sa para si mai "cool", aa si sunt pasionata de muzica am o voce super si vreau sa ajung cantareata (pentru interese)ceva in Engleza la interese. orice vi se pare cool. Funda. Urgent!

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Si ce anume vrei sa scrii tu la interese sa rezulte ca ai "o voce super"?

| anonimabubulina explică:

Ma orice, am zis daca vreti sa scrieti si asta nu am nimic impotriva happy