| SpaziiiBaaa a întrebat:

Heii TPU stie cineva daca merge imvu pe mac?

5 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

DA merge... este pentru urmatoarele OSuri: Microsoft Windows, Mac(intosh), iOS (Apple), Android OS

| SpaziiiBaaa explică (pentru Prezidentul):

Pai de unde iau instalarea?

| Prezidentul a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

Poti sa intrii pe siteul lor http://www.imvu.com/, iti faci caracterul, te inregistrezi, conectezi si DOWNLOADEZI (dupa il instalezi)

| SpaziiiBaaa explică (pentru Prezidentul):

Joc imvu de 4 ani da mi am schimbat pc si acum am un mac da are pe el 10.4.11 si nu gasesc nicaieri instalarea

| Prezidentul a răspuns (pentru SpaziiiBaaa):

In functie de browserul pe care il folosesti, instalarea va fi in folderul de "download" (setat de browser). Daca folosesti chrome poti intra pe setari> avansat> zona de download ar trebui sa fie ceva de genul C:\Utilizator\Downloads sau pe Desktop