| Gεσяgιαηαα a întrebat:

Heii.
Vreau sa instalez moduri in sims 3 si nu pot deoarece mie nu imi apare in electronic arts [ in C, Program FIles]. Am incercat sa il instalez iar [de 2 ori] si degeaba. Va rog spuneti. mi ce sa fac.
P. S. Este Sims 3 ultimete bundle. [Adica are 7 pach-uri printre care si sims 3, adica Late Night, World Adventures, Fast Lane Stuff, Ambitions, High-End Loft Stuff, Outdoor living stuff.
Deci daca stiti ce trebuie sa fac, va rog sa-mi spuneti. Plz.
Fundaa!

2 răspunsuri:
| Tifftiff a răspuns:

Acelea nu sunt moduri, sunt Expansion Pack-uri si Stuff Pack-uri.Trebuie sa le instalezi pe fiecare in parte cum ai instalat Sims 3 original.
Succes big grin

| Gεσяgιαηαα explică:

Nu alea |happy