| ღPufuleț a întrebat:

Heiii happy am si eu o intrebare pentru voibatting eyelashes. Care este faza cu black friday? Adica eu cel putin am inteles ca is mega reduceri...confused nu stiu daca asa e dar aceasta "reducere" se aplica si la >telefoane?:

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de magazin. La noi, de multe ori BF nu e nimic decit inca o ocazie de a tzepui tzugulanii. Ia si verifica preturile acum de pe 4-5 magazine online, salveaza-le, si compara-le cind vine BF sa vezi ce concluzii poti sa tragi...

Răspuns utilizator avertizat