| IlegalSmile a întrebat:

Heiii

[Lightmt2]

Cum adica sa fi modat? Iteme bune hack sau ce straight face

fundita ^^

2 răspunsuri:
| Dσℓℓу a răspuns:

Sa fii modat nu am mai auzit. Poate o fii si denumirea asta.Nu cumva era CODAT? A fii codat inseamna a avea hackhappy. Coduri ilegale pentru acel jocbatting eyelashes

| Zebub a răspuns:

rolling on the floor dally sau dolly cum te`o mai chema fata a zis clar modat nu codat infine modat inseamna itme cu bonusuri neobisnuite pentru a le avea trebuie sa platesti 3 euro pe Orange pentru arma sau armura 2 euro pentru buc bijuterie ganea e de foarte incredere eu mi-am luat iteme modate si pe itemele modate ai cam asa ceva semi om 3000% aparare pumnal sabie 2 maini clopot 100% de fapt depinde de tine bonusurile sunt la alegere... bafta