| DidiLovesYou a întrebat:

HeiiTPU! Ce servere de metin2 stiti? Caut un metin bun de cateva luni...
Caut un server cat de cat populat,care sa nu fie nici prea greu, dar nici prea usor.

Funda!happy

2 răspunsuri:
| Killer32 a răspuns:

Incearca metin 2 hammer este cel mai bun din lume de da de la nivelul 249 ai tote armele +9 uite siteul http://www.hammerm2.com/

| bossno1 a răspuns:

Incearca metin2 magic ii super uite site-ul:www.magicmt2.ro sau www.magicmt.ro nu mai stiu exact ca pe site n-am mai intrat doar pe joc sau incearca metin2hammer scrie pe google hammermt2 si iti da site-ul ca pe ala nu am mai intrat pe site si joc de cateva luni bune.Te asigur funda?