| perenasop a întrebat:

Helau!
Imi puteti spune un site pe care pot descarca videoclipuri de pe youtube? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| MineCrafterSeby a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/
Instuructiuni:
1)Dai un jos pana vezi ceva cu scrisu "-Enter Video url below to convert into MP3:"Si foarte unpic in jos in drepataa scrie "Download"
2)Dupa ce la-i gasit baga link-u de la video de pe youtube in casuta aia, si dai download
3)Apoi Astepta sa se incarce
4)Voala!

Gata,Distractie!

| numeleastanuepublic a răspuns:

Http://snipmp3.com/ e online pui linkul melodie si dai donwload

| cristiii a răspuns:

Scrie pe google "listentoyoutube" copiezi linkul de pe ytb si il pui pe listentoyoutube. te descurci laughing